Doğal taşlı ve desenli gümüş yüzükler, 2015 yılının en trend erkek yüzük modelleridir. Yüzük takmak kendimizi ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Bu nedenle beylere tavsiyemiz, yüzük seçimlerinde yılın modası olsun olmasın, kendi stillerini yansıtan tasarımlar arasından seçimlerini yapmalarıdır.

2015-trend-erkek-yuzuk-modelleri

2015 yılında öne çıkan 925 ayar gümüş erkek yüzük modelleri arasında çok iddialı tasarımlar mevcuttur. Her biri el işçiliği ile özel olarak üretilen ve piyasaya sürülen gümüş erkek yüzükleri arasından sizler de kendinize en çok yakışan modele kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

El yapımı ve özel üretim erkek yüzük modellerinin trend olduğu 2015 yılında, bu yüzükler cazip fiyat aralıkları ile de dikkat çekiyor. Hediyelik olarak da satın alınan erkek yüzük modelleri, babalar günü ve sevgililer günü gibi özel günlerde erkeklere verilebilecek en anlamlı hediyelerdir. Sizler de yaklaşan babalar günü öncesinde babanıza yılın trendi gümüş erkek yüzüklerinden alabilir ve babanızı mutlu edebilirsiniz.

Yeni sezonun en moda erkek yüzükleri; akik taşlı, zümrüt ve oniks taşlı, yanları desenli tasarımlardır. Bunun yanı sıra; Osmanlı sembollerinden olan tuğralı sancaklı, çift kartal başlı ve ay yıldızlı erkek yüzükleri de sizlere tavsiye ettiğimiz trend yüzüklerdir. Yine, dini temalı erkek yüzük modellerinde Elif ve Vav harfli modeller ilgi çekmektedir. Bu yüzükler ile sizler de çarpıcı stiller elde edebilir ve kıyafet kombinlerinizi yılın en moda yüzükleri ile tamamlayabilirsiniz.