Akik taşı özellikleri; sinir ve stres sistemini rahatlatarak kişinin daha sakin olmasını sağlamaktadır. Erkeksi taş olarak bilinmektedir. Toprak rengi, kiremit rengi tonları mevcuttur. Çıkarıldığı bölgeye göre damarlı veya damarsız yapısı da vardır. Vücuda faydalarından dolayı, üstünde taşımak isteyen kişiler takı ve aksesuarlarda kullanılmaktadır. Özellikle erkekler akik tesbih ve akik yüzükleri tercih etmektedir. Bizlerde www.besengumus.com olarak akik taşlı yüzük modellerinde sizlerin beğenisini kazanmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerin istekleri doğrultusunda akik taşlı yüzük modellerimizi ürün yelpazemizde yer veriyoruz. En beğenilen akik taşlı yüzükler arasında firmamızın ismini vermek onur verici.

Akik Taşlı Yüzük Modelleri

Akik taşlı yüzükler, her geçen gün adından söz ettiriyor. Genellikle de erkek akik taşlı yüzüklerin tercih edildiğini görmekteyiz. Geniş ürün yelpazemiz arasında bizlerde akik taşının ve gümüşün kontrastını uyarlayarak sizlere yüzük modellerini sunmaktayız. Akik taşlı yüzük modellerimizde maskülen tarzını yakalayabilir veya Osmanlı çizgilerini bulabilirsiniz. Aynı zamanda Türk motiflerine yer verilmiş akik taşlı erkek yüzük modellerine bünyemizde seçim yapabilirsiniz.

Akik Taşlı Yüzük Fiyatları

Bizler kuruluşumuz olarak gümüş yüzüklerinde kalitesine ve yüzüğün kalitesine oranla en ucuz gümüş yüzüklere sahip olmanızı sağlayan firmalar olmaktan mutluluk duyuyoruz. Farklı fiyatlarda ki akik taşla yüzüklere bünyemizden ulaşabilirsiniz.