Ay taşı; insan vücudunda ki etkileri ve faydaları ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Beyaz, mavi ve turkuaz tonlarında olan kendi içinde desenli veya bazılarında şeffaf olan ay taşı, erkek – bayan takı ve aksesuarlarına sıklıkla kullanılmaktadır. En fazla kullanıldığı alanların başında yüzükler gelmektedir.

Aytaşı Erkek Yüzük Modelleri

Aytaşı yüzükler, erkek yüzüklerinde ve bayan yüzüklerinde bizler www.besengumus.com ailesi olarak birçok farklı modeli bir arada bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sizler için hazırladık. Aytaşı erkek yüzük modellerimizde, her tarza ve zevke uygun birçok yüzük modeli ile karşılaşmanız mümkün. Aytaşı erkek yüzükleri koleksiyonlarımızdan sizlerde seçim yaparak tarzınızı yansıta bilir ve aytaşının faydalarından yararlanabilirsiniz.

Aytaşı Yüzük Fiyatları

Aytaşı ve gümüş kontrastı sıklıkla kullanılmaktadır. Bizlerde kuruluşumuz olarak gümüş ile aytaşının uyumundan farklı yüzük modellerini bir araya getirdik. Gümüş yüzük fiyatları elbette ebatlara ve içeriğe göre değişmektedir. Aytaşı gümüş yüzük fiyatları da birçok firmada farklılık arz etse de bizler firmamız olarak en uygun fiyatlara, kaliteli ve 1. Kalite işçilik ile sizler için aytaşı yüzükleri beğeniye sunmaktayız. Yüzük ebatı, özellikleri, tasarımı ve işçiliği dahil olmak üzere farklı sebeplerden fiyat farklılıkları meydana gelebilir. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret etmeli ve birçok gümüş erkek yüzüklerinden bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.