925 ayar erkek yüzük modellerinde en çok rastladığımız sembollerden biri olan ayyıldız; erkeklerin de gümüş yüzük seçiminde en çok tercih ettikleri tasarımlardır. En sade tasarımlara sahip olan ayyıldız gümüş erkek yüzükleri; gündelik hayata ve iş yaşamında aksesuar olarak tercih edilebilir.

Ayyildiz-erkek-yuzuk-modelleri

Ayyıldızlı erkek yüzüklerinde beyleri çok şık ve özgün desenler beklemektedir. Yanları ayyıldızlı erkek yüzükleri; taşlı ve taşsız seçenekler ile buluşurken; doğal taş üzerine ayyıldız figürü işlemeli modeller de bir hayli beğeni topluyor. Her yıl bir yenilerinin eklendiği bu yüzükler; klasik bir yüzük arayışında olan beylere önerimizdir.

Ayyıldızlı Osmanlı Sancağı çift başlı kartal figürlü erkek yüzükleri, Osmanlı tarihinden özel izler taşıyan modeller olarak karşımıza çıkıyor. Yine, Ayyıldız tuğralı ve sedef, oniks, akik, ametist gibi farklı doğal taşlar ile süslü erkek yüzükleri de özgün tasarımlarıyla göz kamaştırmaktadır. Kenarları ayyıldızlı el yapımı erkek yüzük modellerini sizler de klasik bir kol saati ve gümüş bileklikler ile beraber kombin yaparak, kullanabilirsiniz.

Ayyıldız erkek yüzükleri arasında en gösterişli tasarımlar; yeşil ve mavi mineli modellerdir. Sizler de hediyelik takı alışverişlerinizde, erkeklere özel olarak tasarlanan bu çok şık ayyıldız erkek yüzükleri arasından kararınızı verebilirsiniz. Gümüş yüzük takmayı seven beylerin vazgeçilmezi olan ayyıldızlı 925 ayar yüzükler; internet ortamında da cazip ödeme imkanları ve uygun fiyat garantisi ile sahiplerini beklemektedir.