Dini temalı erkek yüzük modelleri, altın yerine gümüş takılar kullanmayı tercih eden beylerin en çok ilgi gösterdikleri modellerdir. Dini yazılı erkek yüzükleri, doğal taşlı ve taşsız seçenekleri ile sade veya gösterişli yüzükler kullanmayı seven beylerin zevkine sunuluyor. Her sezon yepyeni modellerin eklendiği 925 ayar gümüş dini motifli erkek yüzükleri,  2015 yılında da çok özel tasarımlar ile sergilenmektedir.

Dini-yazili-erkek-yuzuk-modelleri

Dini yazılı erkek yüzük modellerinde en çok kullanılan dini yazı ve motiflere; Elif ve Vav, “Allah Celle Celalühu Yazılı”, “La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah Yazılı”, “Allah Kerim Yazılı”, “Hasbinallah Ve Nimel Vekil Yazılı”, “Besmele Yazılı”, “Hüve Ala Külli Şeyin Kadir Yazılı” yüzükleri örnek verebiliriz. Bu yazılar genellikle yüzüğün orta kısmına yerleştirilen doğal taşın içerisinde yer almaktadır. Yine, taşlı ve taşsız erkek yüzüklerin yanlarında da dini yazılar özel olarak işlenmektedir. Yukarıda verdiğimiz dini yazı örneklerinin yer aldığı erkek yüzüklerine görsellerimizden ulaşabilirsiniz.

Dini desen ve yazılı erkek yüzükleri, kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz takılardır. Yüzüğünüzün sizi yansıtmasını istiyorsanız, sizler de yeni sezon dini yazılı erkek yüzük kreasyonlarına göz gezdirerek, kendi zevkinize hitap eden tasarımlara çok uygun fiyat aralıkları ile sahip olabilirsiniz. Parmağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceğiniz şıklığa ve özene sahip olan, el yapımı dini yazılı erkek yüzük modelleri, erkeklere özel günlerde hediye olarak da takdim edilebilir.