Erkeklerin şıklığının bir parçası olan gümüş takılar, usta ellerden çıkan çok özel işlemeler ve süslemeler ile her sezon yenilenen kreasyonlarda göz kamaştırıyor. Erkeklerin en çok tercih ettikleri gümüş takıların başında gelen yüzükler, el işçiliği ile özenle hazırlanmakta olup, takı modasını takip eden beylerin beğenisine sunulmaktadır. Bu yüzükler, özgün ve farklı bir görünüme sahip, otantik yapısı ile büyüleyici şıklıktadırlar.

El-yapimi-erkek-yuzuk-modelleri

El yapımı erkek yüzük modelleri; doğal taşlar, tarihten ilham alınarak işlenen semboller, etnik desenler ve buna benzer çeşitli el işi özel detaylar ile sergileniyor. Her zevke hitap eden özel tasarım bu yüzükler, gündelik hayatta ve özel günlerde tercih edebileceğiniz sadelik ve zerafettedir. Sizler de yeni sezon el yapımı erkek yüzük modellerinden kendi stilinizi yansıtan bir yüzüğe sahip olarak, saat ve diğer aksesuarlarınız ile kombin yapabilirsiniz.

Son yılların takı ve aksesuar trendlerinde rüzgar gibi esen Osmanlı teması, özel yapım erkek yüzük tasarımlarında da kendini gösteriyor. Erkek alyans ve yüzük modellerinde sıkça karşılaştığımız Osmanlı motifleri, özel bir yüzük arayan beylerin de tercihi oluyor.

El yapımı erkek yüzük modelleri hazırlanırken; çeşitli sanatlar kullanılmaktadır. Bunlara; Erzurum el kalem işi erkek yüzüklerini örnek verebiliriz. Yine Osmanlı Anadolu desenleri ile bezenmiş 925 ayar erkek yüzük modelleri de itina ile tasarlanmaktadır. Sizler de yeni takı alışverişlerinde el yapımı erkek yüzük modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.