925 ayar erkek yüzük modellerinde klasik bir hale gelen tarihi semboller ve figürler değişen takı modasında hiçbir zaman eskimeyen tasarımlardır. Tarihi izler taşıyan erkek yüzük modellerine beyler geçmişten günümüze artan bir ilgi ile talep göstermektedirler. Bu doğrultuda; takı tasarımı ve üretimi yapan firmalar da yeni sezon 925 ayar erkek yüzük modellerinde; Osmanlı ve Selçuk sembollerine, eski takı sanatları süslemelerine; el işçiliği ile hazırlanan Anadolu ve Barok desenlerine daha çok önem veriyorlar.

Erkek-yuzuklerinde-tarihin-izleri-semboller

Saat modellerinden sonra erkeklerin en çok tercih ettikleri takı ve aksesuarlarda ikinci sırada yerini alan tarihi sembollü gümüş erkek yüzükleri; her yaştan erkeğin kullanabileceği özel süslemelere sahiptir. Sade ve klasik gümüş yüzük tercih eden beyler için de gümüş erkek yüzüklerinde çok şık ve zarif modeller mevcuttur. Bunun yanı sıra; yanları özel Osmanlı motifli ve el kalem işçili ile süslenmiş özel yapım erkek yüzükleri de mistik bir havaya sahiptir.

Türk tarihinden ilham alınarak oluşturulan özel koleksiyon erkek yüzük modelleri; en revaçta olan tasarımlardır. Bu yüzükler ister hediyelik, ister kendiniz için tercih edebileceğiniz aksesuarlar olarak, zengin bir model yelpazesinde sunuluyor. Erkeklerin en çok tercih ettikleri yüzük tasarımlarından olan tarihi sembol ve motiflerin yer aldığı modelleri sizler de aksesuar olarak kullanabilir ve özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yazımızın devamında en güzel tarih izler taşıyan erkek yüzükleri sizleri bekliyor.