Granat taşı adı pek fazla bilinmese de lal taşını diğer adıdır. Lal taşını birçok yörede adı granat olarak bilinmektedir. Doğal taşlar kategorisinde kendine yer edinen granat taşı, takı ve aksesuarların vazgeçilmez taşları arasında kendine yer bulmuş. Görsel şöleni, vücut için faydaları ve diğer faktörler düşünüldüğünde, granat takılar ön planda. İlk tercih edilenler biride granat yüzük lerdir. Granat yüzük çekiciliği ile dikkatleri üzerine topluyor.

Granat Yüzük Modelleri

Granat yüzük, tutkunlarına farklı modelleri ile de hitap etmeyi başarıyor. Bizlerde www.besengumus.com ailesi olarak kuruluşumuzdan bu yana gümüş takı ve aksesuarlarda hizmet etmekteyiz. Geniş ürün yelpazemizden birçok kesime hitap etmekten mutluluk duyuyoruz. Farklı doğal taşların, el işlemesi ürünlerin, özel tasarımların  yansıttığımız gümüş sektöründe yüzük modellerimiz de beğeniyle karşılanmaktadır. Granat yüzük modellerimiz bir diğer adıyla lal yüzük modellerimiz de satışını gerçekleştirdiğimiz yüzükler arasında yer alıyor.

Granat Yüzük Fiyatları

Gümüş yüzük alanında hizmet sunan kuruluşlar artıkça bu piyasada farklı fiyatları da görmemiz mümkündür. Birçok kuruluş yüzük fiyatlarında ucuz noktaların belirtse de bizler kuruluşumuz olarak ideal fiyatlarda seyretmekteyiz. Farklı bütçelere ve beğenilere uygun olan gümüş yüzük fiyatlarına sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Granat yüzük fiyatları hakkında sitemiz üzerinden detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.