Günümüz takı trendlerine uygun, şık tasarımlar ile buluşan gümüş erkek yüzük modelleri, aksesuar kullanmayı seven beyler için çok farklı alternatifler ile geliyor. Yeni gümüş takı koleksiyonlarında önemli bir yeri olan bu yüzüklerde, farklı desen ve figürler erkeklerin beğenisine sunuluyor. 925 ayar gümüşten olan erkek yüzükleri, 2015 yılı trendlerine hitap eden özel tasarımlar ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için çok anlamlı ve değerli hediyeliklerdir.

Gumus-erkek-yuzuk-modelleri-2015

Gümüş erkek yüzüğü koleksiyonlarında son yıllarda yaygın olarak kullanılan Osmanlı teması, bu yıl doğal taşlı ve özel el yapımı süsleler ile farklı bir boyut kazanıyor. Dini motifli ve desenli erkek yüzükleri de yenilenen gümüş koleksiyonlarında cazip fiyat aralıkları ile sahiplerini bekliyor. Klasik gümüş erkek yüzüklerinin rafa kalktığı ve daha özgün çalışmaların vitrinlerde yerini aldığı 2015 yılında, herkes kendi zevkine ve tarzına hitap eden şık bir yüzük modeline çok kolay bir şekilde ulaşabilir.

Erkek gümüş yüzükler; kare, dikdörtgen, oval gibi özel dizaynların yanı sıra, oksit karartma kullanılan ve doğal taşlar ile şifa özelliği de bulunan çok özel takılardır. Zengin bir çeşit yelpazesi mevcut olan bu yüzükler, her bütçeye hitap ediyor. Sizler de doğum günlerinde ve özel günlerde hayatınızda önem arz eden bir erkeğe bu şık yüzüklerden hediye edebilirsiniz. Yine, babalar gününde babanızı mutlu etmek için onun beğeneceği bir görünümde gümüş erkek yüzüğü takdim edebilirsiniz.