Gümüş

Gümüş, ülkemizde en fazla kullanılan etmenler arasında yer alıyor. Özellikle takı ve aksesuar alanında sıklıkla tercih ediliyor. Bizlerde kuruluşumuz olan www.besengumus.com olarak kurulduğumuz günden bu yana takı ve aksesuarlarda hizmet sunuyoruz. Gerek satış noktalarımızda gerek online takı alışveriş sitelerimiz üzerinden Türkiye nin dört bir yanına takılarımızı götürmekteyiz. Temel iki kategorimiz bulunuyor bunlar;

Bayan kategorilerimiz arasında yüzükler, bileklikler, küpe ve takı setleri, alyanslar yer alıyor.

Erkek kategorimiz içinde ise erkeklere hizmet sunmaktayız. Onların takı ve aksesuar alanında ki sınırlarının farkına vararak, az alan fakat çok seçeneği bir arada bulunduruyoruz. erkek yüzükleri, kol düğmeleri, bileklikler, doğal taşlı erkek bilekliklerini erkek takı tutkunları için sunuyoruz.

Sizlerde gümüş adına aradığınız her şeye bulmak  için doğru adrestesiniz. Trend takıları, sizler için bir arada tutarak sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sitemiz üzerinden tüm alışverişlerinizde taksit seçeneklerini ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Siz seçip tercih yapın, bizler sizin için adresinize gönderelim.

(Visited 5 times, 1 visits today)
0