Erkeklerin yüzük seçiminde dikkatli olması ve kendi zevklerini yansıtan bir yüzükte karar kılmaları gerekir. Erkeklerin takı ve aksesuar olarak tercih ettikleri yüzükler, genelde gümüş ağırlıklıdır. 2015 erkek yüzük modellerinde, çok özel el yapımı modeller vitrinlerde yerini aldı. Bu yüzükler, üzerlerindeki süslemeler kadar, tasarımları ve farklı görünümleri ile de beğeni kazanıyor.

Kare-tasli-erkek-yuzukleri

Erkek yüzük modelleri; taşlı ve taşsız olarak iki farklı seçenekte erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Taşlı erkek yüzükleri ise; kare taşlı, oval taşlı ve dikdörtgen taşlı gibi farklı geometrik kesim doğal taş süslemelerine sahip olur. Bu yazımızda sizler için kare taşlı erkek yüzüklerinden bahsedeceğiz.

Kare taşlı erkek yüzük modelleri, her yıl olduğu gibi 2015 yılında da özgün ve özel tasarımlar, uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri ile sanal mağazalarda yerini alıyor. Şifa ve enerji veren doğal taşlar ile renklendirilen bu yüzüklerin kenarlarında da özel el işi sanatı ile süslemeler mevcuttur. Osmanlı desenleri, Selçuklu ve Anadolu desenleri, Barok desenlerinin yer aldığı 925 ayar kare taşlı erkek yüzük modelleri, adeta tarihten izler taşıyor. Yine bu yüzüklerde yer alan kare taşın üzerine de el yazılı ile yazılan dini yazılar ve işlenen özel semboller, beyler için farklı alternatifler oluşturuyor. Sizler de en güzel kare erkek yüzükleri arasından seçiminizi yapabilir ve bu yüzükleri severek kullanabilirsiniz. Yazımızın devamında 2015 trendi kare yüzükler sizleri bekliyor.