”Kızlar” yanlış duymadınız, evet sizlere kızları etkilemenin yollarından bahsedeceğiz. Bir kızı etkilemenin en kolay yolu aksesuar kullanmaktır! Aksesuarlarla kendinizi donatın ve ilgiyi üzerinize çekin, aksesuarların yanında kıyafetinize ve diğer unsurlara da dikkat ederek kızları çok kolay etkileyebilirsiniz! İşte sizlere kızları yeni modayla etkileyin adlı makalemiz..

whack-your-computer-1-kiz-etkilemek_8715853-10590_640x360Kızları nasıl etkilenir? Aksesuar kullanmak kızları etkileyebilir mi? Bugün bir parfüm bir kızı nasıl cezbediyorsa kullandığınız aksesuarda parfüm kadar etkili olabilir. Günlük hayatınızda giyiminize ve vücut bakımınıza dikkat ediyorsanız aksesuar kullanmanında kızlar üzerindeki etkisi biliyor olmalısınız. Bir kızı etkilemenin en kolay yollarından bir kaçı; ”temiz kıyafetler giymek, düzgün ütülü kıyafetler tercih etmek ve aksesuarlarla kendinizi donatmaktır.” Aksesuar fakat hangi aksesuarları kullanmamız gerekiyor? Saat, kolye bunları boşverin yalnız bunları kullanmanızda bir nevi etki gösterecektir ama bu unsura mutlaka dikkat edin! Kızları etkilemenin yolu gümüş yüzüklerden geçiyor! Erkek gümüşleriyle kızları çok rahat etkileyebilirsiniz hatta kendinize aşık edebilirsiniz..

Kızlar sandığınız kadar zor etkilenmezler sadece onlara nasıl yaklaşacağınızı bilmelisiniz ve onlara karşı gösterdiğiniz saygıya bağlıdır bu olay. Saygı meselesini ise bu aksesuarlarla gösterebilirsiniz yani sevgilinizin yanına giderken mutlaka ama mutlaka temiz kıyafetlerinizle ve sizi şık gösterecek şeylerle gitmelisiniz ayrıca saat, kolye ve gümüş yüzüğünüzü asla unutmamalısınız! Kızları etkilemenin yollarını sizlere açıkladık, sizlerde bu önerdiğimiz taktikleri uygulayarak kızları kolay bir şekilde etkileyebilirsiniz.