Renkli doğal taşlar ile buluşan erkek yüzük modelleri, otantik bir havaya sahiptir. Bu yüzükler, özellikle yaz aylarının favori erkek aksesuarlarıdır. Yaz ve bahar aylarında renkli doğal taşlı ve desenli erkek yüzük modelleri, gündelik hayatta kullanılan popüler erkek takıları olarak, yeni gümüş takı kreasyonlarında sahiplerini bekliyor. Sizler de otantik görünümlü ve el yapımı erkek yüzük modelleri ile diğer aksesuarlarınızı kombin yapabilir ve kullanmış olduğunuz aksesuarlar ile çevrenizdekilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Otantik-erkek-gumus-yuzukler-2015

Doğal taşlar ve 925 ayar yüzüğün mükemmel buluşması olan otantik erkek yüzükleri; sıra dışı tasarımlara sahiptir. Bu yüzükler gençler tarafından da beğenilerek kullanılıyor. Otantik erkek yüzüklerinde kullanılan zirkon, akik, ametist, ruby, sedef, zümrüt gibi doğal taşlar; şifa verici özelikleri olması sebebi ile de tercih ediliyor.

Otantik erkek gümüş yüzük modellerini beyler deri bileklikler ve deri kordonlu saat modelleri ile kombin yapabilirler. Bu yüzüklerde kullanılan doğal taşın rengine göre, kıyafet kombinlerini tamamlayabilirsiniz.

Gövdesi otantik desenler ile süslenen; her iki tarafından da birbirinden farklı tarihi ve dini sembollerin yer aldığı, özel kesim doğal taşlı otantik erkek yüzük modelleri; eş işçiliği ile hazırlanan özel tasarım bir yüzük arayışında olan beylere önerdiğimiz modellerdir. El emeği ile üretilen bu değerli yüzükler, erkeklere hediyelik alışverişlerinde de tercih edilebilir. Yazımızın devamında yer alan görsellerimizde; 2015 yılına ait en özel otantik erkek gümüş yüzüklerini siz okuyucularımıza sunuyoruz.