Sitrin taşı; takı ve aksesuarlarda tercih edilen taşlardan bir tanesidir. Farklı renkleri ile özellikle gümüş takılarda kullanılmaktadır. Bizlerde kuruluşumuz olan; www.besengumus.com ailesi olarak ürünlerimiz arasında sitrin taşına ve sitrin taşı ile kombinlenmiş takılara yer vermekteyiz. Kurumsal ve bireysel satışlarını sitemiz üzerinden bulabileceğiniz sitrin yüzüklere online takı ve alışveriş adresimiz üzerinden  veya satış noktalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Sitrin Yüzük Modelleri

Gümüş takı ve aksesuarlar alanında başarı merdivenlerini hızla tırmandığımız firmamız farklı modeller ve tasarımları ile beğenileri kazanmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye nin farklı noktalarında birçok kişiye ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sitrin yüzük modelleri arasında sizlerde tarzınıza ve hayallerinize uygun yüzükleri bulabilirsiniz. Farklı birçok model arasında sizlerde seçim yaparak, sitemiz üzerinden siparişini verebilirsiniz. Kuruluşumuzdan aldığınız tüm ürünler özel hediye kutularında sizlere teslim edilecek ve kısa sürede adresinize kadar gelecektir. Ödeme kolaylıkları ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Sitrin Yüzük Fiyatları

Yüzük fiyatları ve gümüş yüzük fiyatları her kuruluşa – firmaya  karşı değişkenlik arz etmektedir. Aynı zamanda özel tasarım, el işi ve gümüş kalitesine göre değişkenlik gösteren fiyatlar arasında sizlerde bütçenize uygun olan yüzükleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde 4 taksit seçenekleri imkanlarını olduğunun da altını çizmekteyiz.