Erkek Yüzükleri

erkek-yuzukleriErkeklerin en çok kullandıkları takıdır yüzük… Erkek yüzük yeni sezon modelleri erkeklerin bariz genel nitelikleri göz önüne alınarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştur . Adam yüzükleri gümüş ve sert madenlerinden çoğunlukla yapılmaktadır . İslam dininde erkeğin altın takması haram meydana geldiği amaçlı tek sürü pek altın adam yüzük modeli üretilmemektedir .

Gümüşten imal edilen Adam yüzük modellerinden en kalitelisi 925 ayar gümüşten imal edilen modellerdir ama her bütçeye uyumlu olması amaçlı ek olarak düşük ayarlarda ki gümüşlerdende imal edilen gümüş yüzük yeni sezon modelleri vardır.

 

Kaliteli gümüşten imal edilen adam yüzüklerinin üretildiği madene uyumlu yeniden kalifiye taşlarla kombinler inşa edilerek yepyeni yeni sezon modelleri tasarlanmaktadır . Bu stil adam yüzük modellerinde kullanılan taşlar çoğunlukla oltu taşı , akik taşı , lal taşı , natürel sedef taşı , kana taşı , fruze taşı vb… taşlardır .

Erkek yüzüklerinde bazen tasarımcılar telkari usul yüzüklerde tasarlanmaktadır . Telkari adam yüzük yeni sezon modelleri de beylerin tek sürü beğenerek kullandıkları üstelik klasikler arasına giren adam yüzük yeni sezon modelleri içerisindedir .

erkek-yuzukleri1

Son zamanların en popüler adam yüzükleri hiç kesinlikle taraftar yüzük modelleridir . Kocaman takımların amblemleri faydalanılarak yapılmış olan taraftar yüzükleri bilhassa fanatik futbol taraftarları aracılığıyla seçim edilen adam yüzük yeni sezon modelleri içerisindedir .

Bunların dışarısında kişisel arzu eder ad işlenen arzu eder rastgele tek amblem veya motif işlenen özel dizayn adam yüzükleri de ne istediğini alim beyler aracılığıyla beğenilerek seçim edilmektedir .