Gümüş Akik Yüzük

Gümüş Akik Yüzük

Akik taşı; sinir ve stres sistemini rahatlatarak kişinin daha sakin olmasını sağlamaktadır. Erkeksi taş olarak bilinmektedir. Vücuda faydalarından dolayı, üstünde taşımak isteyen kişiler takı ve aksesuarlarda kullanılmaktadır. Toprak rengi, kiremit rengi tonları mevcuttur. Çıkarıldığı bölgeye göre damarlı veya damarsız yapısı da vardır. Bizlerde www.besengumus.com olarak gümüş akik yüzük lerinde sizlerin beğenisini kazanmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerin istekleri doğrultusunda gümüş akik yüzük modellerimizi ürün yelpazemizde yer veriyoruz. En beğenilen akik taşlı yüzükler arasında firmamızın ismini  görmenin onuru ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Gümüş Akik Yüzük Modelleri

Gümüş akik  yüzükler, her geçen gün adından söz ettiriyor. Genellikle de erkek akik taşlı yüzüklerin tercih edildiğini görmekteyiz. Geniş ürün yelpazemiz arasında bizlerde akik taşının ve gümüşün kontrastını uyarlayarak sizlere yüzük modellerini sunmaktayız. Gümüş akik yüzük modellerimizde bohem ve maskülen tarzını yansıtmaktayız. Aynı zamanda Türk motiflerine ve modern çizgilere de  yer vermekteyiz.

Gümüş Akik Yüzük Fiyatları

Gümüş akik yüzük fiyatları, ürüne ve seçtiğiniz ürün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bizler kuruluşumuz olarak gümüş yüzüklerinde kalitesine ve yüzüğün kalitesine oranla en ucuz gümüş yüzüklere sahip olmanızı sağlayan firmalar olmaktan mutluluk duyuyoruz. Farklı fiyatlarda ki akik taşla yüzüklere bünyemizden ulaşabilirsiniz.