Gümüş

Gümüş

Gümüş; ülkemizde en fazla kullanılan etmenler arasında yer alıyor. Özellikle takı ve aksesuar alanında gümüş sıklıkla tercih ediliyor. Bizlerde kuruluşumuz olan www.besengumus.com olarak kurulduğumuz günden bu yana gümüş takı ve aksesuarlarda hizmet sunuyoruz. Gerek satış noktalarımızda gerek online takı alışveriş sitelerimiz üzerinden Türkiyenin dört bir yanına gümüş takıları götürmekteyiz. Gümüş alanında temel iki kategorimiz bulunuyor bunlar;

Bayan gümüş

Bayan gümüş kategorilerimiz arasında gümüş yüzükler, gümüş bileklikler, gümüş küpe ve gümüş takı setleri, gümüş alyanslar yer alıyor.

Erkek gümüş

Erkek gümüş kategorimiz içinde ise erkeklere hizmet sunmaktayız. Onların takı ve aksesuar alanında ki sınırlarının farkına vararak, az alan fakat çok seçeneği bir arada bulunduruyoruz. Gümüş erkek yüzükleri, gümüş kol düğmeleri, gümüş bileklikler, doğal taşlı erkek bilekliklerini erkek takı tutkunları için sunuyoruz.

Sizlerde gümüş adına aradığınız her şeye bulmak  için doğru adrestesiniz. Trend gümüş takılar, 2016 gümüş modası ve moda gümüş parçaları sizler için bir arada tutarak sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sitemiz üzerinden tüm alışverişlerinizde taksit seçeneklerini ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Siz seçip tercih yapın, bizler sizin için adresinize gönderelim.