Taşlı Yüzük Modelleri

Taşlı Yüzük Modelleri

Gümüş yüzükler yapılan araştırmalara göre en sık tercih edilen takılar arasında yer almaktadır. Yalnızca ülkemizde değil, gümüş takılar konusunda kendini oldukça geliştiren ülkemizde ki firmalar bu takıları yurt dışına ihraçta etmektedirler. Gümüş takılardan da yüzükler sıklıkla tercih edildiği ortaya çıkmış. Gümüş yüzüklerin hem bayanlarda hem erkekler tarafından tercih edilmesi bu alanda tercih edilmesine sebep olmaktadır. Bizlerde www.besengumus.com olarak siz değerli takı ve aksesuar tutkunlarına hizmet vermekteyiz. Yalnızca gümüş yüzükler alanında değil,  gümüş takılarda değil, aksesuarlar kategorisinde de geniş ürün yelpazesine sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunlar arasında en fazla tercih edilen taşlı yüzük modellerimiz de çığır açtık.

Taşlı yüzük modelleri

Taşlı yüzük modellerinde hayal sınırlarını zorladık. Özellikle erkek taşlı yüzük modellerinde alanında en fazla ürüne sahip olan kuruş olarak bilinmekteyiz. Taşlı yüzüklerde birçok farklı modeli ve tarzı sizlerde sitemiz üzerinde temin edebilirsiniz. Doğal taşlardan zirkon taşlara kadar farklı modeller ile maskülen ve Osmanlı motiflerini birleştirdik.

Taşlı yüzük fiyatları

Taşlı yüzük fiyatlarında, farklı fiyatları görmeniz sizleri şaşırtmasın. Yüzüğün fiyatı seçmiş olduğunuzu modele göre değişkenlik göstermektedir. Taşın özellikleri, gümüşün kalitesi, yüzüğün yapımı veya tasarımı fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Fakat sitemiz üzerinde almış olduğunuz takılarda taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.